Od bolesti a strachu z pohybu

k úplnej funkčnosti chrbtice

rýchlo. dlhodobo. odborne. cielene.

nl_img_1

Voľný pohyb bez bolesti pri športe, pri pravidelných denných úkonoch, pohyb a radosť bez strachu z náhlej bolesti v oblasti chrbta

už nemusí byť iba prianím.

Bolesť v oblasti chrbtice, migrény, problémové kríže, pobolievanie krku, pocit tŕpnutia v končatinách.

Možno ste už vyskúšali všetko, aby ste zbavili bolesti, ktoré sa pripomínajú či už pri rutinných úkonoch, alebo športových aktivitách.

  • Viac ako 80% populácie trpí bolesťami chrbta
  • Viac ako 50% populácie rieši svoje bolesti liekmi, čím tlmí iba bolesť ale nerieši priamu príčinu
  • 80% pacientov sa vyhlo operácii chrbtice

Cvičenie zamerané na posilňovanie hlbokých svalov krčnej a driekovej chrbtice, ktoré tak ako sval srdca nevieme ovládať, ale dajú sa posilniť cieleným tréningom. Naša metóda sa zameriava na riešenie predoperačných stavov, post-akútnymi stavmi, ale aj na prevenciu, aby sa týmto stavom predišlo.

nl_img_cvicenie_1

Prostredníctvom týchto cvičení vieme do značnej miery znížiť bolesti, ktoré vznikajú zlým životným štýlom a zlou životosprávou. Posilnením hlbokých svalov dochádza v prvom rade k pevnejšiemu postoju, k posilneniu stability, zlepšuje sa motorika. Pri poškodení medzistavcových platničiek sa cvičením docieli stabilizácia daného segmentu, zníženie bolestivosti a v konečnom dôsledku vyhnutie sa operácií.

Medicínska tréningová terapia Dr.Alfena využívaná v našich centrách pomohla už viac ako 20.000  pacientom vyhnúť sa operáciám chrbtice a vrátiť tak slobodu pohybu a navrátiť život bez bolesti tým, ktorí to najviac potrebovali

Nestihli ste vianočný darček? Do 31.12. máte možnosť využiť našu vianočnú akciu 1+1 zadarmo.Príďte si aj s blízkymi posilniť svoju chrbticu na prvotriednych zariadeniach SPEXs spine a zaplaťte iba raz. Druhý balík cvičení v hodnote 399 € a 699 € je na náš účet.

Doprajte si pod stromček bezbolestné Vianoce!

Vyberte si mesto